Kolo MTB AUTHOR A-Matrix 27,5D 2026 černá-červená
Kód: 01222609-114-14 01222609-114-16 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
| RÁM | hliník 27,5" |
| PŘEDNÍ VIDLICE | SUNTOUR XCE28 27,5, zdvih 80 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | PRESTINE 1-1/8", integrované |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, 32 zubů, délka klik 165/170 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | VP COMP, zapouzdřené |
| MĚNIČ | SHIMANO Cues 4000 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO Cues 4000, 9 rychlostí |
| VÍCEKOLEČKO | SHIMANO CS-LG300-9 kolo, 11-46 zubů |
| ŘETĚZ | KMC XGlide |
| NÁBOJE | QUANDO Disc, 28 děr |
| BRZDY | TEKTRO HD-J2820, hydraulické, kotouče 160 mm |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO HD-J2820 |
| RÁFKY | AUTHOR Argon 27,5, 28 děr |
| PAPRSKY | ocel nerez, 1,8 mm |
| PLÁŠTĚ | KENDA Aptor 27,5 x 2,10" |
| PEDÁLY | plast |
| ŘÍDÍTKA | hliník, zvýšení 20 mm, šíře 640 mm |
| GRIPY | AUTHOR pryž |
| PŘEDSTAVEC | hliník |
| SEDLOVKA | hliník, průměr 27,2 mm |
| OBJÍMKA | AUTHOR, průměr 31,8 mm |
| SEDLO | AUTHOR Cadet |
| POČET RYCHLOSTÍ | 9 |
| VÁHA | 13,8 kg / 16" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská kola 27.5" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Pohlaví: | pánské |
| Modelový rok: | 2026 |
| Výrobní společnost : | Universe Agency s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Botičská 419/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
| E-mail : | info@author.cz |




