O nás

CEntrum MObilní komunikace a Sportu (CEMOS) se skládá ze dvou samostatných sekcí: sekce jízdních kol a sekce mobilních telefonů.

Sekce jízdních kol se zabývá nejen prodejem profesionálně seřízených jízdních kol, ale i jejich servisem a dále i prodejem širokého spektra cyklistických doplňků, náhradních dílů, příleb, bot a oblečení. Jsme tu pro všechny cyklistické nadšence od roku 1995.

Sekce mobilních telefonů nabízí služby v oblasti mobilní komunikace - od prodeje mobilních telefonů, přes prodej dobíjecích SIM karet všech operátorů až po prodej doplňků a příslušenství.

Prodej je realizován v provozovně o rozloze 140 m2, kde si může každý zákazník sám vybrat z každodenní široké nabídky produktů. Bezhotovostní platby a platby na úvěr jsou samozřejmostí. Služba zákazníkovi nekončí vlastním prodejem, ale každý zákazník se automaticky stává partnerem pro následný odborný servis a opravy.

Více než 5 let byla naše prodejna servisní základnou pro cyklistický oddíl SK Kaznějov.

Historie firmy

1995 - založení rodinné firmy, orientace zejména na opravy a servis kol, dále prodej kol a náhradních dílů na kola. Provozovna v rodinném domě.

1996 - začátek užší spolupráce se značkou Author

1999 - pod vlivem nárůstu objednávek otevřena provozovna na současné adrese Plzeňská 47 v Kaznějově, na prodejní ploše cca 20m2 a zároveň rozšíření sortimentu o mobilní telefony

2002 - rozbíhají se naše internetové stránky

2003 - expanze firmy nás nutí rozšířit obchodní prostory. Adresa nezměněna, ale rozrůstá se naše prodejní plocha na 140 m2 a vzniká kvalitní servisní zázemí.

2004 - 2008 - podstatné rozšíření sortimentu oblečení a cyklodoplňků. Navázání spolupráce se značkami CRAFT, BBB, Rock Machine, GT, Kalas, Giro, Uvex a mnoho dalších

2009 - spuštění E-shopu na našich webových stránkách

2012 - rozšíření firmy o zaměstnance a sezónní brigádníky.

2013 - rekonstrukce prodejních prostor (zkvalitnění servisních podmínek, nové uspořádání prodejny apod.).

2014 - doufáme v zachování vaší přízně ;-)

Mimo výše uvedené se naše firma podílela nebo stále podílí na různých akcích. Stáli jsme u znovuzrození populární "Jízdy přes rybník" v Plasích. Povedlo se nám uspořádat 3 velmi návštěvnicky zajímavé ročníky v letech 1997, 1999 a 2001. Pod hlavičkou SK Kaznějov jsme uspořádali řadu sportovních akcí, ze kterých byl velmi oblíbený "Ryplička Cup" (jízda do vrchu z Plas na letiště) – 10 ročníků a dále osm ročníků MTB závodů v cross country nejdříve pod hlavičkou seriálu P.A.L. (Plzeňská amatérská liga) a následně pod hlavičkou BECKER CUP – "Kaznějovské okruhy".

Naši zaměstnanci se účastní pravidelných servisních školení, čímž udržujeme vysokou úroveň kvality jak montáže nových kol, tak i servisu a případných oprav.

Věříme, že jsme se vydali správnou cestou a vaše spokojenost nás zavazuje k neustálému zdokonalování a zvyšovaní standardu našich služeb.