Kolo gravel ROCK MACHINE Lukk CR 60 2025 gloss sulfur yellow
Kód: 01156328-15-52Související produkty
Detailní popis produktu
Rock Machine Lukk Cr 60 je vstupní model na novém karbonovém rámu, ale rozhodně ne kompromisní. Kolo je osazené spolehlivou sadou SHIMANO GRX 2×10 a kvalitními zapletenými koly DT Swiss. Nová karbonová rámová sada kombinuje nízkou hmotnost, vysokou tuhost a celodenní komfort. Geometrie je optimalizovaná pro vyvážený posed s kratším reach a zvýšenou horní částí řídítek, takže ani delší výlet neunaví. Na rámu jsou montážní body pro blatníky, nosič i bikepackingové brašny, nechybí ani možnost osadit až 48 mm pláště. Díky závitovému středovému složení, kulaté sedlovce a běžným průměrům představce a řídítek není údržba ani ladění komponentů žádný problém. Vnitřní vedení kabeláže je chytře vyřešené tak, aby usnadnilo servis a přitom neubralo na čistém vzhledu.
| RÁM | Full Carbon Mid Modulus, BSA BB, UDH |
| VIDLICE | Full Carbon Mid Modulus |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | Token S-BOX |
| PŘEVODY | 2x10 |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BSA |
| PŘESMYKAČ | SHIMANO GRX FD-RX400, Down Swing, Down-Pull |
| MĚNIČ | SHIMANO GRX RD-RX400 Shadow Plus |
| KLIKY S PŘEVODNÍKEM | SHIMANO FC-RX600-10, 46-30 zubů |
| ŘAZENÍ | |
| KAZETA | SHIMANO CS-HG50-10, 11–36 zubů |
| ŘETĚZ | KMC X10 |
| BRZDY | SHIMANO SHIMANO ST-RX400, mechanické, kotouče 160 mm |
| ZAPLETENÁ KOLA | DT SWISS, E 1800 SPLINE |
| ŘÍDÍTKA | SATORI Allroad Swift |
| OMOTÁVKA | VELO Reflective |
| PŘEDSTAVEC | ONE1 Race RAS-D62938 Al, průměr 31.8, sklon ±8° |
| SEDLOVKA | ONE1 Race karbon, průměr 27.2 mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL Flex Tex SRX |
| VELIKOSTI RÁMŮ | 50, 52, 54, 56 cm (S, M, L, XL) |
| HMOTNOST | 8,95 Kg (M) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční kola |
|---|---|
| EAN: | 8592842210683 |
| Pohlaví: | pánské |
| Modelový rok: | 2025 |
| Výrobní společnost : | BIKE FUN International s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Areál Tatry 1445/2 742 21 Kopřivnice |
| E-mail : | info@bikefunint.com |




