Kolo gravel ROCK MACHINE Lukk CR 80 2025 gloss metallic black
Kód: 01156228-1-54Související produkty
Detailní popis produktu
Nová karbonová rámová sada kombinuje nízkou hmotnost, vysokou tuhost a celodenní komfort. Geometrie je optimalizovaná pro vyvážený posed s kratším reach a zvýšenou horní částí řídítek, takže ani delší výlet neunaví. Na rámu jsou montážní body pro blatníky, nosič i bikepackingové brašny, nechybí ani možnost osadit až 48 mm pláště. Díky závitovému středovému složení, kulaté sedlovce a běžným průměrům představce a řídítek není údržba ani ladění komponentů žádný problém. Vnitřní vedení kabeláže je chytře vyřešené tak, aby usnadnilo servis a přitom neubralo na čistém vzhledu. Lukk Cr 80 cílí na rychlost a kombinace silniční sady Shimano 105 (2×12) a aerodynamických kol DT Swiss E1800 podrží i na delších trasách.
| RÁM | Full Carbon Mid Modulus, BSA BB, UDH |
| VIDLICE | Full Carbon Mid Modulus |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | Token S-BOX |
| PŘEVODY | 2x12 |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BSA |
| PŘESMYKAČ | SHIMANO 105 FD-R7100, Down Swing, Down Pull, Brazed-On Type |
| MĚNIČ | SHIMANO 105 RD-R7100, Shadow Design |
| KLIKY S PŘEVODNÍKEM | SHIMANO 105 FC-R7100, Hollowtech II, 50-34 zubů |
| ŘAZENÍ | |
| KAZETA | SHIMANO 105 CS-HG710-12 kolo, 11-36 zubů |
| ŘETĚZ | SHIMANO Deore CN-M6100 |
| BRZDY | SHIMANO 105, ST-R7120, mechanické, kotouče 160 mm |
| ZAPLETENÁ KOLA | DT SWISS, E 1800 SPLINE |
| ŘÍDÍTKA | SATORI Allroad Swift |
| OMOTÁVKA | VELO Reflective |
| PŘEDSTAVEC | ONE1 Race RAS-D62938 Al, průměr 31.8, sklon ±8° |
| SEDLOVKA | ONE1 Race karbon, průměr 27.2 mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL Flex Tex SRX |
| VELIKOSTI RÁMŮ | 50, 52, 54, 56 cm (S, M, L, XL) |
| HMOTNOST | 8,75 Kg (M) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční kola |
|---|---|
| EAN: | 8592842210720 |
| Pohlaví: | pánské |
| Modelový rok: | 2025 |
| Výrobní společnost : | BIKE FUN International s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Areál Tatry 1445/2 742 21 Kopřivnice |
| E-mail : | info@bikefunint.com |




