Elektrokolo CRUSSIS E-Largo 10.11-(715 Wh) 2026
Kód: 01626334-215-20Související produkty
Detailní popis produktu
Model CRUSSIS e-Largo 10.11 je určen pro jezdce, kteří hledají spolehlivý a schopný stroj pro náročné horské stezky. Hliníkový rám kombinuje pevnost s nízkou hmotností, což zajišťuje agilní a stabilní jízdu v různorodém terénu.
O pohon se stará motor PANASONIC GX Ultimate (250 W, MAX 500 W, 95 Nm), který poskytuje rovnoměrný a tichý výkon, díky němuž je snazší překonávat prudká stoupání a kamenité úseky. Energii dodává baterie LG Li-Ion 715 Wh (19,88 Ah), dostatečná pro dlouhé výlety i náročné výjezdy až 170 km daleko.
Baterie je integrovaná do rámu, což snižuje těžiště a zlepšuje kontrolu elektrokola při rychlých manévrech a technicky složitých pasážích. Vzduchová vidlice ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 29" BOOST (zdvih 130 mm) tlumí nerovnosti a přispívá k jistotě při jízdě po nerovném povrchu.
Řazení zajišťuje přehazovačka SRAM 70 T-Type Eagle (12 rychlostí), která umožňuje plynulé a spolehlivé přepínání převodů i při náročném terénu. Hydraulické kotoučové brzdy SHIMANO Deore dodávají konzistentní brzdný výkon v různých podmínkách, což je nezbytné pro bezpečnou jízdu na technických úsecích i při vyšších rychlostech.
Díky odolným komponentům a odpružení poskytuje CRUSSIS e-Largo 10.11 pohodlí a jistotu i při dlouhých a náročných jízdách. Je vhodný pro jezdce, kteří hledají vyvážené horské elektrokolo s dostatečnou energií a ovladatelností, vhodné pro výlety do hor i technické traily.
| Motor |
PANASONIC GX Ultimate, 250W (MAX 600W) 95 Nm
|
| Umístění motoru | střed kola |
| Baterie |
LG Li-Ion 36V/715 Wh (19,88 Ah)
|
| Display | PANASONIC LCD panel, barevný displej |
| Řídící jednotka | Integrovaná v motoru |
| Nabíječka |
4 A (součást výbavy)
|
| Dojezd | až 170 km |
| Snímač šlapání |
torzní
|
| USB port |
USB Micro-B
|
| Asistent chůze |
ano
|
| Nosnost | 120 kg |
| Rám | Alu 6061 |
| Vidlice | ROCKSHOX FS Psylo Silver RC Solo Air 29" BOOST, zdvih 130 mm |
| Řidítka |
CRUSSIS Al, průměr 31,8 mm, šířka 760 mm
|
| Představec |
CRUSSIS Al, délka 50/60 mm, pevný, úhel 0°
|
| Hlavové složení |
TAPPERED 1,5"
|
| Gripy | CRUSSIS, s objímkou, |
| Sedlo | SELLE ROYAL |
| Sedlová objímka | CRUSSIS Al, černá, průměr 34,9 mm |
| Sedlovka | X-FUSION MANIC LC, teleskopická, délka 125 mm, průměr 30,9 mm |
| Brzdy | SHIMANO Deore BR-MT410, hydraulické, kotouče 180 mm |
| Počet převodů | 1x12 |
| Kazeta | SRAM XS-1270 Eagle T-Type, 11-52 zubů |
| Přehazovačka |
SRAM 70 T-Type Eagle, 12 rychlostí
|
| Řazení | SRAM 70 T-Type Eagle |
| Převodník a kliky |
SRAM T-Type Eagle 38 Z, CRS ISIS, délka 170 mm
|
| Řetěz | SRAM 70 T-Type, 12 rychlostí |
| Pláště |
SCHWALBE Wicked Will Evo, Super Ground, Addix Speedgrip, TLE 29x2,40"
|
| Náboj přední | CRUSSIS diskové, průmyslová ložiska, 32 děr, pevná osa 15x110 mm |
| Náboj zadní | CRUSSIS diskové, průmyslová ložiska, 32 děr, pevná osa 12x148 mm |
| Ráfky |
CRUSSIS 29", dvoustěnné, vložkované, šíře 30 mm
|
| Pedály | WELLGO, plast s odrazkou |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrokola |
|---|---|
| EAN: | 8595640732319 |
| Typ kola: | MTB 29 |
| Pohlaví: | pánské |
| Výrobce motoru: | Panasonic |
| Kapacita baterie: | 715-720 Wh |
| Modelový rok: | 2026 |
| Výrobní společnost : | CRUSSIS electrobikes s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | K Březince 227/18 182 00 Praha 8 - Březiněves |
| E-mail : | info@crussis.cz |




