Elektrokolo AUTHOR Espirit 2026 bílá-černá-zlatá
Kód: 01222608-13-17Související produkty
Detailní popis produktu
| MOTOR | SHIMANO Steps E8000, 250 W |
| BATERIE | SHIMANO E-8036 Li-Ion, 36 V, 17,5 Ah (630 Wh) |
| DISPLAY | SHIMANO Steps E6100, LCD |
| DOJEZD | |
| RÁM | hliník (LST) |
| PŘEDNÍ VIDLICE | RST Vita TnL, uzamykatelná, zdvih 60 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | PRESTINE Integrované 1-1/8" |
| PŘEVODNÍK | SHIMANO Steps E8000, 38 zubů, 170 mm kliky |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO Steps |
| MĚNIČ | SHIMANO Cues 4000 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO Cues 4010, 9 převodů |
| VÍCEKOLEČKO | SHIMANO CS-LG300-9 kolo, 11-41 zubů |
| ŘETĚZ | KMC eGlide |
| NÁBOJE | AUTHOR Radon, 36 děr |
| BRZDY | TEKTRO MT-200 kotoučové hydraulické, průměr 160 mm |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO MT-200 |
| RÁFKY | AUTHOR E-Krypton 27,5, 36 děr |
| PAPRSKY | nerez ocel, 2,0 mm |
| PLÁŠTĚ | KENDA Kwick Seven, 27,5 x 2,00", reflexní pruhy |
| PEDÁLY | AUTHOR Non Slip, plast |
| ŘIDÍTKA | AUTHOR hliník, zvýšení 10 mm, délka 640 mm |
| GRIPY | AUTHOR Pro Lock |
| PŘEDSTAVEC | AUTHOR hliník |
| SEDLOVKA | UNO odpružená, průměr 27,2 mm |
| OBJÍMKA | AUTHOR, průměr 31,8 mm |
| SEDLO | AUTHOR E-Class |
| POČET RYCHLOSTÍ | 9 |
| VÁHA | 26,1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrokola |
|---|---|
| EAN: | 8590816091610 |
| Typ kola: | MTB 27,5 |
| Pohlaví: | dámské |
| Výrobce motoru: | Shimano |
| Kapacita baterie: | 600-630 Wh |
| Modelový rok: | 2026 |
| Výrobní společnost : | Universe Agency s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Botičská 419/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
| E-mail : | info@author.cz |




