Dětské kolo AUTHOR Cosmic 20 2026 bílá-zlatá
Kód: 01272601-1315-20Související produkty
Detailní popis produktu
| RÁM | hliník 20" |
| PŘEDNÍ VIDLICE | hi-ten 20" |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | PRESTINE 1-1/8" |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, 36 zubů, délka klik: 127 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | VP COMP |
| MĚNIČ | SHIMANO TY200 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO Revoshift, 6 rychlostí |
| VÍCEKOLEČKO | SHIMANO MF-TZ510-6 kolo, 14-28 zubů |
| ŘETĚZ | KMC Z6 |
| NÁBOJE | QUANDO, 20 děr |
| BRZDY | TEKTRO, V-brake |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO |
| RÁFKY | hliník, 20 děr |
| PAPRSKY | ocel nerez, 1,8 mm |
| PLÁŠTĚ | KENDA Small Block Eight, 20" x 1.50" |
| PEDÁLY | plast |
| ŘÍDÍTKA | kombo hliník, průměr 20 mm, šíře 540 mm |
| GRIPY | AUTHOR pryž |
| PŘEDSTAVEC | kombo hliník |
| SEDLOVKA | hliník, průměr 27,2 mm |
| OBJÍMKA | AUTHOR, průměr 31,8 mm |
| SEDLO | AUTHOR Pilot |
| POČET RYCHLOSTÍ | 6 |
| HMOTNOST | 8,6 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 20" |
|---|---|
| EAN: | 8590816089648 |
| Výrobní společnost : | Universe Agency s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Botičská 419/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
| E-mail : | info@author.cz |




