Kolo MTB ROCK MACHINE Blizz 20 2025 gloss night storm
Kód: 01158029-7-17 01158029-7-19 01158029-7-21 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
| RÁM | Al-6061 T6, zábavná trailová geometrie |
| VIDLICE | RST Omega, 1-1/8", zdvih 120 mm |
| ŘAZENÍ | SHIMANO SL-U4000, RapidFire Plus Mono, 12 převodů |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO Cues RD-U3020 SGS |
| KLIKY S PŘEVODNÍKY | SHIMANO FC-U4000-2, 36-22 zubů |
| KAZETA | SHIMANO CS-LG300-9, 11–36 zubů |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BB-UN101, 122,5 mm, BSA, shell 73 mm |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA No.10 Semi-Cartrige, 1-1/8“ |
| ŘETĚZ | SHIMANO CN-LG500 |
| PEDÁLY | platformy, nylon vyztužený skleněnými vlákny |
| ŘÍDÍTKA | VELOBEL BB, 13° prohnutí, šíře 760 mm, ø 31,8 mm |
| PŘEDSTAVEC | ONE1 TDS-C342 Al, ø 31,8 mm, délka 31,8 mm, +3° |
| GRIPY | HERRMANS, Luna Lock |
| BRZDA ZADNÍ/PŘEDNÍ | SHIMANO MT200, kotouče 180 mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL Vivo |
| SEDLOVKA | One1 Alloy, ø 30,9 mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | SHIMANO HB-QC300 |
| ZADNÍ NÁBOJ | SHIMANO FH-QC300 |
| RÁFKY | STARS J30 |
| PLÁŠTĚ | WTB Ranger Comp, 29×2,3" |
| DRÁTY | SAPIM Leader černé, pozinkované, bezpečnostní zámek niplu |
| HMOTNOST | 15,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Pohlaví: | pánské |
| Modelový rok: | 2025 |
| Výrobní společnost : | BIKE FUN International s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Areál Tatry 1445/2 742 21 Kopřivnice |
| E-mail : | info@bikefunint.com |




