Dívčí kolo AUTHOR Record 20 2026 stříbrná-růžová
Kód: 01272602-211-20Související produkty
Detailní popis produktu
| RÁM | hliník 20" |
| PŘEDNÍ VIDLICE | hliník 20" |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | PRESTINE 1-1/8", integrované |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, 36 zubů, délka klik 127 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | VP COMP |
| MĚNIČ | SHIMANO TY300 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO Revoshift, 7 převodů |
| VÍCEKOLEČKO | SHIMANO HG200-7 kolo, 12-32 zubů |
| ŘETĚZ | KMC Z7 |
| NÁBOJE | QUANDO, 20 děr |
| BRZDY | TEKTRO V |
| BRZDOVÉ PÁKY | TEKTRO |
| RÁFKY | hliník, 20 děr |
| PAPRSKY | nerez ocel, 1,8 mm |
| PLÁŠTĚ | KENDA Small Block Eight, skládací 20×1,50" |
| PEDÁLY | plast |
| ŘÍDÍTKA | kombo hliník,, zvýšení 20 mm, délka 540 mm |
| GRIPY | AUTHOR pryž |
| PŘEDSTAVEC | kombo hliník, |
| SEDLOVKA | hliník, průměr 27,2 mm |
| OBJÍMKA | AUTHOR, průměr 31,8 mm |
| SEDLO | AUTHOR Pilot |
| POČET RYCHLOSTÍ | 7 |
| HMOTNOST | 8,4 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětská kola 20" |
|---|---|
| EAN: | 8590816089662 |
| Výrobní společnost : | Universe Agency s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Botičská 419/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
| E-mail : | info@author.cz |




