Kolo MTB ROCK MACHINE Blizz Cr 70 29 2025 gloss limerock grey
Kód: 01155929-2-19Související produkty
Detailní popis produktu
✅ široký rozsah převodů 510 % pro pohodlné zdolání i těch nejprudších stoupání a rychlou změnu převodů
✅ prémiová vzduchová vidlice RockShox Psylo Gold se zdvihem 130 mm a tlumením Isolator, zajišťuje vynikající komfort, jízdní vlastnosti a tichý chod
✅ ergonomická řídítka a krátký představec pro komfortní jízdní pozici
✅ široké bezdušové ráfky pro maximální přilnavost plášťů
✅ prémiová vzduchová vidlice RockShox Psylo Gold se zdvihem 130 mm a tlumením Isolator, zajišťuje vynikající komfort, jízdní vlastnosti a tichý chod
✅ ergonomická řídítka a krátký představec pro komfortní jízdní pozici
✅ široké bezdušové ráfky pro maximální přilnavost plášťů
5️⃣ letá záruka na rám
| RÁM | karbon Mid Modulus BF-FB-02, pokročilá trailová geometrie |
| VIDLICE | ROCKSHOX Psylo Gold RC, vzduchová, zdvih 130 mm |
| PŘEVODY | 1×12 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO Deore SL-M6100-R RapidFire Plus, 12 rychlostí |
| ZADNÍ MĚNIČ | SHIMANO Deore RD-M6100 Shadow Plus |
| KLIKY S PŘEVODNÍKEM | SHIMANO MT512-1, délka klik 170 mm, 32 zubů |
| KAZETA | SHIMANO CS-M6100-12 kolo, 10-51 zubů |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | FSA DX Pro, ZS44/EC49 |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO Press Fit |
| ŘETĚZ | SHIMANO Deore CN-M6100 |
| PEDÁLY | – |
| ŘÍDÍTKA | ONE1, šíře 760 mm, ø 31,8 mm |
| PŘEDSTAVEC | TDS-C342 Al, ø 31,8 mm, ±3° |
| GRIPY | HERRMANS, Luna Lock |
| BRZDY | SHIMANO MT500, hydraulické, kotouče 180 mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL Flex Tex SRX |
| SEDLOVKA | ONE1 Al, teleskopická ø 30,9 mm |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | SHIMANO HB-TC500-15-B |
| ZADNÍ NÁBOJ | SHIMANO FH-TC500-MS-B |
| RÁFKY | WTB STi 30 |
| PLÁŠTĚ | WTB Ranger Tan Wall, TCS Light/Fast Rolling, 29×2,25" |
| DRÁTY | SAPIM Leader, ocelové černé |
| VÁHA | 13,25 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Horská kola 29" |
|---|---|
| EAN: | 8592842210614 |
| Pohlaví: | pánské |
| Modelový rok: | 2025 |
| Výrobní společnost : | BIKE FUN International s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Areál Tatry 1445/2 742 21 Kopřivnice |
| E-mail : | info@bikefunint.com |




