Kolo gravel AUTHOR Aura XR6 2021-22 černá mat-béžová
Kód: 01242102-15-54Související produkty
Detailní popis produktu
Nejvyšší model sportovního gravelového kola Author Aura XR6 vyjíždí na velmi lehkém, 3× zeslabovaném duralovém rámu s velmi univerzální geometrií. Nabízí prakticky stejné osazení jako karbonový topmodel Guru, ale za výrazně dostupnější cenu. Rám s karbonovou vidlicí disponuje všemi moderními vlastnostmi, jako jsou pevné osy vpředu i vzadu, závitové vložky připravené na montáž nosičů i blatníků a hydroformní tvarování. Nechybí hydraulické kotoučové brzdy Shimano a značková bezdušová zapletená kola Mavic Allroad. Změnu převodů má na starost speciální gravelová sada Shimano GRX ve verzi 2 × 11 rychlostí. Vlastnosti kola lze jednoduše změnit osazením vhodných plášťů. V základní verzi s plášti Panaracer GravelKing 700 × 38 je to rychlý sportovní gravel, který pojede stejně dobře po silnici jako po šotolinové cestě. Při výměně za užší silniční gumy se z něj stane asfaltová raketa, která prožene i klasické silniční speciály. Pokud obujeme širší pláště se vzorkem, zvýší se výrazně jeho terénní schopnosti a pohodlí. Při osazení nosiči a brašnami se z něj může stát i expediční speciál.
| RÁM | triple butted Al 6061, třikrát zeslabované trubky |
| PŘEDNÍ VIDLICE | AUTHOR karbon 1.5" tapered sloupek |
| HLAVOVÉ SLOŽENÍ | PRESTINE integrované 1.5" tapered |
| PŘEVODNÍK | SHIMANO GRX 600, 46-30 zubů, délka klik 172.5/175 mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | SHIMANO BB-RS500 BB unit |
| PŘESMYKAČ | SHIMANO GRX 810 |
| MĚNIČ | SHIMANO GRX 810 |
| ŘAZENÍ | SHIMANO GRX 600, 22 rychlostí |
| VÍCEKOLEČKO | SHIMANO HG700-11 kolo, 11-34 zubů |
| ŘETĚZ | KMC X11 EL |
| ZADNÍ NÁBOJ | MAVIC Allroad Disc, center-lock, 12×142 mm zadní pevná osa |
| PŘEDNÍ NÁBOJ | MAVIC Allroad Disc, center- lock, 12×100 mm přední pevná osa |
| BRZDY | SHIMANO GRX 400 kotoučové hydraulické, kotouče 160 mm |
| BRZDOVÉ PÁKY | SHIMANO GRX 600 |
| ZAPLETENÁ KOLA | MAVIC Allroad Disc, zapletená kola, 20 děr |
| PAPRSKY | MAVIC |
| PLÁŠTĚ | PANARACER Gravel King SK, skládací 700×38c |
| ŘÍDÍTKA | RITCHEY Road ErgoMax, šíře 420/440/460 mm |
| PŘEDSTAVEC | RITCHEY Comp 4-Axis |
| SEDLOVKA | RITCHEY 2B Comp, průměr 27.2 mm |
| OBJÍMKA | AUTHOR, průměr 31.8 mm |
| SEDLO | AUTHOR Guru CR |
| POČET RYCHLOSTÍ | 22 |
| OMOTÁVKY | AUTHOR microfiber/gel |
| HMOTNOST | 9,8 kg / 54 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gravel a silniční kola |
|---|---|
| EAN: | 8590816077997 |
| Pohlaví: | pánské |
| Modelový rok: | 2022 |
| Výrobní společnost : | Universe Agency s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Botičská 419/2, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
| E-mail : | info@author.cz |




